Narodowy Dzień Torebki: Prawdziwe historie o tym, jak prawdziwi konsumenci strzelili swoje pierwsze Hermès Birkins

, nie jest trudno kupić torby projektantów, o ile masz za nie jakiś sposób. Moda daje się bardzo długo, aby stawić czoła wyłączności i rzadkości, ale w rzeczywistości wiele z nich musi sprzedać wiele przyjaznych konsumenta produktów w zakupie, aby pozostać opłacalne. Dla praktycznie wszystkich rzeczywistych ubrań go nie przecinają, więc torby, buty i inne akcesoria są niezwykle ważne, co oznacza, że ​​muszą być dostępne w dużych ilościach. Najbardziej znanym wyjątkiem od tych wytycznych jest Hermès, którego wiele znanych torebek-Birkin-jest równie dobrze znany ze swojego niedoboru, jak jego wygląd. Ile z tego jest legenda i ile to rzeczywistość?

W tym momencie opowieści o wieloletnich listach oczekujących są dobrze zużyte i są godne aktualizacji. Aby to zrobić, poprosiliśmy członków naszego podformowania Hermèsa w naszym torebceum, aby podzielili się z nami historiami o tym, jak nabyli swoje pierwsze Birkins. Zebraliśmy nasze ulubione poniżej, zredagowane dla długości i przejrzystości; Możesz przeczytać wszystkie publiczne zgłoszenia na torebce.

Członek Ang-Lin był w najlepszym miejscu w najlepszym czasie, podczas podróży firmy z dala od domu:

Dostałem od mamy uzależnienie od mamy, ale twierdziła, że ​​przeniosłem to na inny poziom. To powiedziawszy, zawsze szukałem projektantów i stylów, których nie zobaczę na stojaku zniżkim (lub, w dzisiejszych czasach witryny sprzedaży flash). Zacząłem więc od Vuittons, kiedy byłem na studiach, powoli budując kolekcję, która po około sześciu latach powoli wycofała się i zastąpiła Chanel. Trzymałem się klasyki: 2.55, klasyczne klapy, a potem chłopiec. Prawdopodobnie dostałem je w każdym rozmiarze i innej kombinacji skóry/sprzętu.

Około siedem lat temu niewiele utworów Hermès zaczęło wkradać się w moją kolekcję. Kiedyś kupowałem je tylko wtedy, gdy byłem w Europie z powodu zwrotu podatku VAT, ale potem zdałem sobie sprawę, że jeśli chcę zdobyć Birkin lub Kelly, nie jest to sposób na zrobienie tego. Zacząłem więc kupować w moim kraju i strzeliłem Kelly najpierw (K28 Retourne Togo w Etoupe).

W tym samym roku byłem na wycieczce firmy i musiałem poczekać na mojego szefa, którego lot był opóźniony. Dowiedziałem się, że najlepiej za rogiem mojego hotelu był butik Hermès. Był wtorek rano, a sklep był pusty. Zacząłem się rozglądać, a SA zapytał, czy szukam Fort cokolwiek konkretnego. Od niechcenia dyskutowałem, że nie miałbym nic przeciwko Birkinowi, a sklep nie był moim domowym sklepem, poprosili o moje imię. Widziałem, jak SA dyskretnie uderza coś w komputerze, prawdopodobnie szukając historii zakupu. Potem powiedziała, że ​​może mieć coś dla mnie i wyszła wkrótce z dużym pomarańczowym pudełkiem pomarańczowego Birkina.

Członek Doloresmia skorzystała z korzystnych warunków ekonomicznych na rynku odsprzedaży, aby zdobyć swój pierwszy Birkin:

Byłem po trzydziestce, kiedy zdałem sobie sprawę, że uwielbiam Birkin. Zaczęło się, ponieważ mój piękny mąż stwierdził, że ktoś taki jak ja powinien go mieć. Wcześniej myślałem, że torba zbyt duszna – to była przed gwiazdami Instagrama, daleko wcześniej. Oczywiście, jeśli ten, który mnie kocha, kochał tę torbę, zacząłem ją rozważać. Podobnie jak Dork, którym jestem, przeprowadziłem wiele badań online i znalazłem TPF!

Mam obsesję na punkcie Barenia Toile Birkin: tak elegancki i klasyczny. Mieli tylko od sprzedawców i eBay. Torba była jednak tak droga! Przez długi czas prześladowałem Internet – oczekiwanie i nadzieję na najlepszą torbę w najlepszej cenie była wykwintnym bólem.

Wreszcie rynek rozbił się w 2008 roku i znalazłem piękną, kochaną torbę w dobrej cenie. (Wszystko jest względne, prawda?) Piękne panie TPF uwierzytelniły ją, a za kilkoma kliknięciami myszy była moja! Wiele toreb później nie zapomnę mojego pierwszego.

Alternatywnie członek Odedihaims zaczął kupować torby (i ostatecznie swoją Birkin) jako terapię detaliczną podczas trudnego przejścia.

Zacząłem kupować torby designerskie, kiedy mój mąż i ja rozdzieliliśmy się. Użyłem go jako terapii, a także jako FU, ponieważ nigdy nie chciał, żebym kupił. Znalazłem TPF i zacząłem czytać o wszystkim. Zacząłem od LV Canvas, a następnie do Chanel i Diora, a następnie do Hermès jako mój ostatni obecny rozwód. Kupiłem pico dzień po rozwodzie z butiku; To było wszystko, co mogłem uzyskać w poszukiwanych przedmiotach. Ale naprawdę ciężko upadłem na skóry siodła po czytaniu o nich tutaj i wiedziałem, że praktycznie nie można się nosić. Widziałem torbę na eBayu od DoCride i zapytałem ją o to. Rozmawiała o tym z tego i do Kelly Selier 28. Byłem nad księżycem, kiedy przybył.

Po kilku miesiącach kupiłem od niej swój pierwszy Birkin, a 30. Nigdy wcześniej nie trzymałem Birkina, ale ona i ja rozmawialiśmy sporo, a ona wygodnie ją kupiła. Nie mogłem być szczęśliwszy. Ponieważ wtedy dodałem z butiku i z odsprzedaży. To była dość jazda. Moja kolekcja jest całkiem kompletna, aI nie potrzebuję już terapii.

Członek Thelucky1 jest zgodny z jej imieniem, ponieważ po prostu weszła do Hermès, nigdy nie dokonała zakupu i wyszła z Birkinem:

Od czasu zakupu mojego pierwszego Birkina 3 lata temu zdałem sobie sprawę, jakie miałem szczęście, że dostałem to jako walkę bez historii zakupu. Mój mąż i ja pewnego dnia kupiliśmy zakupy i wpadliśmy do naszego lokalnego butiku Hermès, aby przejrzeć jedno zajęte sobotnie popołudnie. Żadne z nas nie miało żadnej historii w sklepie i zajęło to trochę czasu, zanim ktokolwiek był nawet całkowicie wolny, aby nam pomóc. Wybrałem szalik, a kiedy nasza SA zapytała, czy jest coś jeszcze, w czym mogłaby nam pomóc, rozmawiałem, że interesuję się Birkinem.

Zapytała, czy jesteśmy lokalni (jesteśmy!) I zapytała, jaki rozmiar i kolor mnie interesuje; Na szczęście przeprowadziłem badania! Na początku powiedziała, że ​​nie sądzi, że coś jest dostępne, ale kiedy nas zadzwonił, zapytała od niechcenia, czy będę otwarty na Orange, który z pewnością był na mojej liście, ponieważ chciałem popowego koloru do mojej pierwszej torby . Pięć minut później byliśmy z tyłu rozpakowując moje piękne FEU 35, a reszta to historia!

Członek Kitty S. poszedł do Hermès w specjalny dzień i spełniło jej życzenie:

Kilka lat temu wyruszyłem do Paryża do pracy i pomyślałem, że spróbuję szczęścia, aby zdobyć tam Birkin lub Kelly. Przed podróżą przeprowadziłem badania, jak je zdobyć i ostatecznie zebrałem wiele moich Intel na TPF! Nauczyłem się zalet i wad różnych sklepów H w Paryżu, jak poprosić SA o Birkin lub Kelly oraz jaki kolor/skórę/rozmiar/HW Combo moje serce. Po raz pierwszy dostałem 32 cm Kelly i wróciłem do domu szczęśliwie z piękną pamiątką.

Potem naiwnie myślałem, że moje życie będzie kompletne, gdybym mógł mieć tylko jednego Birkina. Znalazłem więc lokalny SA i zacząłem związek. Czytałem gdzieś na TPF, że świętowanie twoich urodzin jest dobrym powodem, aby poprosić SA o Birkina. Więc próbowałem tego i rzeczywiście dostałem urodziny Birkin! Wszystko to brzmi jak bajka, z wyjątkiem tego, że w tym czasie nie zdawałem sobie sprawy, że po prostu nie można się zatrzymać w jednym Birkin.

Podobnie jak tysiące konsumentów marzy każdego roku, członek Tabbi001 strzelił swojego Birkina na paryskie wakacje:

Byłem zakochany w torbach, ponieważ byłem na studiach, ale miałem obsesję na punkcie innych marek. Dopiero w zeszłym roku po raz pierwszy wszedłem do mojego sklepu domowego i zapytałem o torby. Po dwóch miesiącach dostałem swoją pierwszą Kelly i byłem zachwycony. To było takie piękne i bardzo mi się podobało. Miesiąc później była nasza rodzinna wycieczka do Europy i postanowiłem spróbować szczęścia w Paryżu.

Czytałem historie, zarówno horroru, jak i zadowolonych zakończeń, z wątku zakupowego Paris Hermès i byłem bardzo zaniepokojony. Miałem nadzieję, że mój pierwszy Birkin przyjdzie z FSH, ponieważ uważam, że będzie to wyjątkowe. Oto moje życzenie zostało wydane i wróciłem do domu z moim pierwszym Birkinem. Kiedy to zobaczyłem, były łzy zachwytu i mogłem przytulić SA. To było niesamowicie magiczne uczucie, takie jak Disneyland dla dorosłych.

Z drugiej strony członek Stanssy miał wezwanie do jej Birkina, które w jej życiu przyszło na rynek:

Byłem bardzo nieśmiały wchodząc do Hermès, aby poprosić o Birkina, ale w końcu zanurzyłem się i poszedłem do H z mężem. Do tej pory miałem tylko dwa szaliki i skórzany urok koniczyny, ale podziwiałem markę od lat; Kiedyś byłem tancerką baletową, a studio było na szczycie sklepu H, więc zawsze muszę tam patrzeć na towary!

Niestety, kiedy stawiam życzenie Birkina, wiedziałem dokładnie, czego chciałem, więc nigdy nie musiałem bawić się próbkowanymi torbami do rozmiaru lub skórzanych próbek dla typu skóry i koloru. Poprosiłem o 35 cm Birkin w złotym togo ze złotym sprzętem. Szybko do przodu jeden rok dostałem telefon z mojego butiku. Szczerze mówiąc, zupełnie zapomniałem o torbie, ponieważ byliśmy młodymi rodzicami, i siedziałem w gabinecie lekarskim z moją czteromiesięczną córką, która opracowała poważny stan. Mój umysł był gdzie indziej, a nie z luksusowymi przedmiotami!

Jednak kiedy mój mąż wrócił wieczorem do domu, powiedziałem mu, że mam dobre wieści i złe wieści: moja torba jest gotowa do odbioru i będzie droga! Więc poszliśmy do sklepu w następną sobotę i dostałem torbę. To była miłość od pierwszego wejrzenia, SA była super słodka i żartowaliśmy o tym, że moja córka była kolejnym pokoleniem klienta.

Ostatecznie jednak pani Bijoux ma rację:

Mój pierwszy Birkin (35 Swift Bleu de Prusse, GHW) był w oknie sklepu. Żadna ilość planowania nie może zastąpić czystego szczęścia.

Leave A Comment