Christian Louboutin zapewnia nam okiem na jego wiosenne buty 2015

Kiedy nasi dobrzy przyjaciele w Christian Louboutin przesłali nam kilka zdjęć z jeszcze niedostępnych stylów z nadchodzącej kolekcji z wiosny 2015 roku, to było, jakbyśmy mogli został zaproszony na specjalną imprezę; Teraz przedłużamy zaproszenie do was wszystkich. Wielu projektantów wybiera sylwetki ladyliste, a także wszechobecny kwiatowy nadruk na wiosnę, jednak Louboutin pozostaje wierny swojej atrakcyjnej estetyce dzięki tej niezwykle pociągającej kolekcji.

Louboutin definiuje sprężynę za pomocą lamparta, grzywki, rybaku, połysku, a także jasnych kolorów. Na kilku parach pomp punktowych, które przecina pudełko na u nogi, zobaczysz nowy styl „przednich podwójnych” pomp, które przekracza pudełko na u nogi, zapewniając te pompy w stylu Art Deco. Bez względu na to, do której pary, do której się przyciągasz, na pewno odkryjesz coś, nad czym można mieć obsesję na punkcie tej nowej kolekcji. Mimo że te style nie są jeszcze oferowane, możesz teraz zamówić inne style w Internecie w Christian Louboutin!

Nie pamiętaj, że możesz sprawdzić dużo więcej o Christian Louboutin, a także wszystkich preferowanych projektantów obuwia na co dzień na talkshoes.

Christian Louboutin Fifi Patent Skórzowa pompa 120 mm
695 USD

Christian Louboutin z przodu podwójna 120 mm pompa
875 USD

Christian Louboutin Front Double Specchio Shine Pump
875 USD

Christian Louboutin Iriza Patent Pump Mimosa 120 mm Pump
675 USD

Christian Louboutin Iriza Patent Pervenche 120 mm Pump
675 USD

Christian Louboutin Otrot Nappa Black 120 mm Pump
1 295 USD

Christian Louboutin Salonu Młodzieniec Colombe 120 mm Pump
945 USD

Leave A Comment