Zaplanuj swoją podróż z Louis Vuitton

, kiedy pogoda zaczyna się trochę cieplej, mój umysł zawsze zmienia się w jedną rzecz: drogą! Nie wspominając o tym, że nie mam samochodu, ponieważ mieszkam w Nowym Jorku lub fakt, że nie jest wystarczająco ciepły, aby wycieczka na plażę w odległości jazdy jest przyjemna. Mój wewnętrzny zegar jest nadal dostrojony do wiosennej przerwy i zaczynam jeździć na wybrzeże Florydy, tak jak co roku w szkole średniej.

Niestety, Floryda jest znacznie dodatkowo z Nowego Jorku niż z Atlanty, gdzie dorastałem, i nie jest jeszcze wystarczająco ciepłe, aby jedna z plaż na północy satysfakcjonującą wyprawą. Nadal mogę jednak planować tę ewentualność, aw najlepszym świecie pakuję kostiumy kąpielowe i klapki w torbę taką jak Louis Vuitton Keepall 50 Nomade. To może być najlepszy tydzień.

Dzięki wysokiej cenie i cienkiej skórze tej torby prawdopodobnie byłbym zbyt zdenerwowany, aby zabrać ją do samolotu, nawet jako trwanie, ale z pewnością widziałem, jak rzucam go na tylne siedzenie wypożyczalni i wyruszam dla wybrzeża. Tego rodzaju torba jest najlepszym rozmiarem na wycieczkę od kilku dni do tygodnia, o ile nie pakujesz ciężkich zimowych płaszczy i butów, dlatego najlepiej ją zapisać na lato, jeśli będzie Twoim podstawowym bagaż.

Ta torba jest dla mnie fragmentem fantasy, ale nie monogramowane elementy Louisa Vuittona są zazwyczaj tak oszałamiające, że jako ktoś, kto nie jest miłośnikiem monogramu, nie mogę powstrzymać się od zera na nich i obsesji. Jaka jest twoja marzenie torba Weekender i gdzie byś ją wziął? Jeśli ty i ja jesteśmy na tej samej stronie, możesz kupić tę torbę za pośrednictwem Louisa Vuittona, cena kosztuje 5100 USD.

Leave A Comment