CC 93: Amerykański prawnik mieszkający w Paryżu

W dzisiejszej odsłaniach spółek szafy spotykamy amerykańskiego prawnika, który mieszka w mieście światła. Ta zidentyfikowana torebka zaczęła zbierać torby w szkole średniej i chociaż jej pierwszym dzieckiem było torba trenerska, teraz przeniosła się do drugiego Big C – Chanel wraz ze Saint Laurentem, Diorem, Gucci i innymi. Ten zidentyfikowany kolekcjoner niedawno włamał się do świata Hermès z zakupem torby Boldie i samodzielnie, jest teraz uzależniona! Jako Bliski Wielkanoc mieszkający za granicą, spowiednik niestety poradził sobie z rzeczywistością gorszej służby. Chociaż zazwyczaj nie trzyma się jednego SA, jej poszukiwanie Kelly to zmieniło. Po raz pierwszy poruszanie się po świecie H może być ekscytujące i zabawne, a ten spowiednik przyznaje, że na początku wydawał się niezwykły, ale teraz lubi grę w polowanie. Ogólnie rzecz biorąc, podejście tego spowiednika do luksusu jest odświeżająco mądre i wnikliwe. Przeczytaj pełny CC poniżej i nie zapomnij przesłać własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 32
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Paryż, Francja
Zawód: prawnik
Przemysł: prawo
Wynagrodzenie: 160 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 230 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? TAk

Jak liczne torby posiadasz? 18

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Hermès Boldie 31 Gold Phw
Chanel Urban Spirit Large
Chanel Mała klapa
Diorama Medium
Diorama Woc Gold Cannage
Saint Laurent Sac du jour
Saint Laurent sac du jour mały
Saint Laurent Kelly Tassle
Gucci Soho Disco
Gucci Bamboo Top uchwyt
Chloe Faye Small
Trener Cross Body
Trener weź torebkę
Górny uchwyt Furla
Louis Vuitton Small Pochette
Longchamp Plaige (dwa)
Mini Kate Spade Crossbody

Ile warta jest Twoja kolekcja? Niepewny. W oparciu o cenę worków w tym czasie – może 25 000 $+

Jaka jest Twoja droga torba? Mój Hermès Bolide 31 w złoto z PHW. To był prezent od mojego męża i mojej pierwszej i jedynej torby Hermès.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Kiedyś był to Saint Laurent. Ale teraz, kiedy włamałem się do świata Hermès, całkowicie rozumiem obsesję i nie mogę się doczekać, aby dodać znacznie więcej do mojej kolekcji.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów i co to było? Przyjaciel rodziny dał mi złoty trener w torbie do ukończenia studiów (uważam, że to było dla liceum).

Czy jest jakaś konkretna torba, którą chcesz kupić następny? Mam serce na Hermès Kelly Retourne 28 w jasnym kolorze (takim jak Gris Perle lub Craie). Chciałbym również zdobyć Birkin 30 w Bleu Marine lub Etain.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość sentymentalną? Mój czarny croc-croced sac du jour w małych. Była to pierwsza luksusowa torba, którą kupił mi mój mąż (push prezent, kiedy wróciłem do pracy po urlopie macierzyńskiej). To najbardziej sentymentalna torba, jaką posiadam i taka, którą będę pielęgnować na zawsze. To także fantastyczna torba. Jest stylowy i wszechstronny. Nie muszę tego kochać i nadal wygląda niesamowicie. Saint Laurent zajmuje szczególne miejsce w moim sercu i posiadam dwa inne utwory z marki. Pierwszą luksusową torebką, którą kupiłem, kiedy zacząłem pracować, była duża sac du Jour (choć jest tak niepraktyczna, rozumiem, dlaczego została przerwana).

Czy czujesz, że twoje torby zmieniają postrzeganie przez ciebie ludzi lub jak jesteś traktowany? Tak myślę. Jestem Amerykaninem mieszkającym we Francji, ale jestem także widoczną mniejszością na Bliskim Wschodzie. Bliski Wschód nie są tutaj tak dobrze traktowani, chyba że mają pieniądze. Torebka może mieć duży wpływ na to, jak ludzie cię postrzegają.

Zakupy

Jak często kupujesz nowe torby? To zależy. Kilka lat nie kupię żadnego, a inne lata pójdę na całość. W zeszłym roku podczas zamknięcia poszedłem na szaleństwo wydatków. Dodałem moją dioramę, pierwsze zakupy Chanel i Bolide. Zazwyczaj nie spędziłbym tyle od roku, ale chciałem zbudować swoją kolekcję i znaleźć o wiele więcej czasu na to podczas pracy w domu.

Które sklepy najczęściej często? Ostatnio Chanel i Hermès. Zazwyczaj uwielbiam również duże domy towarowe.

Czy kiedykolwiek kupujesz torebki używane? Gdzie kupujesz używane? Staram się kupić nowy, aby uniknąć paranoików na temat podróbek. Ale w końcu kupiłem używane w zeszłym roku. Gdy tylko usłyszałem, że Diorama został przerwany, postanowiłem go kupić. To była moja święta torba Graala od najdłuższego czasu (nie wiem, dlaczego czekałem!). W końcu nie mogłem go znaleźć w sklepach, więc kupiłem go z VC. Mam to w kolorze, którego zwykle nie kupiłbym i jestem tak zachwycony. Stan był niezwykły i wykorzystałem informacje, które mogłem zebrać z torebki, aby upewnić się, że nie jest to fałszywe.

Czy sprzedajesz stare torby, aby zapłacić za nowe zakupy? Nigdy nie mam, ale zaczynam myśleć, że powinienem. Nie mam dużo miejsca w moim domu i uważam, że to marnotrawstwo, że nie jest to nie używane w mojej szafie. Dobrze byłoby przekazać je komuś, kto mógłby się w nich zachwycić. Nie przyniosłem MyselF, aby sprzedać jeszcze, ponieważ jestem przywiązany do wielu moich toreb.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Trochę? Uwielbiam podążać za stylem życia i mody vloggerów (szczególnie gdy potrzebuję bezmyślnej aktywności, aby odwrócić uwagę od pracy). Jestem pewien, że ciągłe przeglądanie takich treści wywiera na mnie presję na zakup znacznie więcej toreb. Ale lubię myśleć, że kupuję tylko torby, które naprawdę kocham i będę korzystać (przynajmniej tak sobie mówię). Czasami oglądanie filmów osób z 30-40 torbami faktycznie uświadamia mi, że nie chcę mieć tak wielu i że może (może tylko) jest coś takiego jak wiele toreb.

Czy uważasz inwestycje na zakup torby? Nie inwestycja finansowa. Nie sądzę, abyśmy mogli kiedykolwiek przewidzieć, jak naprawdę będzie wyglądał rynek toreb za 10, 20 lub 30 lat. Spodziewam się, że Hermès jest najbezpieczniejszy pod względem inwestycji finansowej, ale nie sądzę, żeby to również gwarancja. Więc nigdy nie kupuję toreb jako inwestycje. Kupuję tylko torby, które kocham. To powiedziawszy, uważam, że zakupy worków mogą być inwestycjami w szczęście. Zawsze czuję się trochę lepiej, kiedy mogę nosić torbę, którą kocham.

Kto wpływa na twoje decyzje zakupowe? Moja mała siostrzyczka! Jest wyjątkowo modna i to była ta, która zakochałaam się w torbach. Jak powiedziałem powyżej, uwielbiam też oglądać vloggerów, więc otrzymuję od nich dużo inspiracji stylu.

Czy relacje sprzedażowe są przyczyną twoich zakupów? Tylko za zabezpieczenie torby z hermès. Jestem nowicjuszem, więc wciąż próbuję dowiedzieć się, jak to wszystko działa. Wydaje mi się, że wychodzę z nowym mężczyzną i próbuję poruszać się po związku. Jakie są granice? Czy możesz przesłać wiadomość? Czy SA zajęło zbyt długo, aby odpowiedzieć? Dostaję każde słowo, które mówi. Ciągłe sprawdzanie mojego e -maila, aby sprawdzić, czy się skontaktuje. To dziwne, ale także zabawne. Początkowo nie podobało mi się fakt, że nie mogłeś po prostu wejść do sklepu i powiedzieć, że chcę X, Y i Z. Teraz bardziej przypomina to gra i nie mam nic przeciwko.

Dlaczego lubisz robić zakupy, poza zdobywaniem czegoś nowego? Uwielbiam uczucie, które mam, kiedy kupuję nową torebkę. Nie czuję to samo co do butów lub ubrań. Zakupy butów i ubrań może nawet wywołać niepokój. Ale kupowanie nowej torebki, której pożądałem od jakiegoś czasu, to inne doświadczenie. Naprawdę nie mogę o tym omówić. Mój mąż uważa, że ​​robię zakupy, ponieważ moja praca jest wymagająca i sprawia, że ​​czuję się lepiej wydawanie tych pieniędzy na namacalne rzeczy. Może być najlepszy (nie mów mu tego). Ale ostatecznie zakup i noszenie torebek sprawia, że ​​jestem szczęśliwy.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś otrzymał gorszą usługę w sklepie lub butiku ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Tylko Hermès. W flagowym sklepie w Paryżu mogą być bardzo niegrzeczne. Chodziłem do innych gałęzi, a SA są znacznie ładniejsze.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Zazwyczaj lubię kupować własne torby. Moi rodzice i mąż również kupili dla mnie torby. Jestem wdzięczny, że zachęcają do mojej winy.

Czy odkładasz budżet na zakupy w torbie? Nie, po prostu upewniam się, że mam wystarczająco dużo pieniędzy i że najpierw wydałem to, czego potrzebuję na niezbędne rzeczy i rodzinę.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie stać Cię na projektant? Nie.

Czy kiedykolwiek ukrywałeś zakupy od swojego znaczącego innego? Nie.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby pozwolić sobie na torbę? Nic nie dotyczy umysłu, chociaż moje poszukiwanie Hermès K lub B zmieniło mnie w prześladowcę sklepu Hermès.

Czy uważasz, że Twoje zakupy są kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś zmagał się z uzależnieniem od zakupów? Kiedy tylko mogę porozmawiać, to zakupy, wiem, że mam problem. Zazwyczaj dlatego, że jestem tak zestresowany pracą lub czuję się trochę przygnębiony. Mogę również dokonać zakupów impulsowych. Więc kiedy tak się dzieje, staram się poradzić sobie z podstawowym problemem.

Reszta

Jakieś inne drogie hobby lub pasje? Z pewnością podróżowanie. Mieszkanie w Europie jest takim błogosławieństwem, ponieważ wiele miejsc to jazda pociągiem lub krótkim samolotem.

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Wiem, że ten rok był bardzo trudny dla wielu ludzi (finansowo, emocjonalnie itp.). W pewnym sensie błędne jest mówienie o wydawaniu pieniędzy na torby, gdy tak wiele osób (zwłaszcza kobiet – po nieproporcjonalnie wyższych stawkach) straciło pracę i walczy. Z pewnością może powodować wewnętrzne napięcie i powodować poczucie winy (przynajmniej dla mnie). Jednocześnie mówienie o torebkach i pożądania torebek wywołuje dla mnie zachwyt i szczęście. Może to być bardzo potrzebna ulga. Mam nadzieję, że przyniesie ci tę samą radość i szczęście!

Leave A Comment